Dla kupujących.

Nie musisz kupować biżuterii w drogich salonach jubilerskich, gdzie cena za 1 gram złota osiąga czasami nawet 400 zł i gdzie oferowane są masowo odlewane wyroby. U nas biżuteria jest unikatowa a ceny biżuterii oferowanej w naszym komisie to około 50-70 % średnich cen detalicznych na rynku polskim. Wszystkie oferowane przez nas przedmioty są w idealnym stanie i nie noszą śladów użytkowania. Gwarantujemy wszystkie deklarowane parametry sprzedawanej biżuterii. Specjalizujemy się w biżuterii z diamentami.

Jak to działa?

  1. W dowolnym momencie wizyty na naszej stronie www.alange.pl dokonujesz rejestracji.
  2. Wybierasz biżuterię, która chwyciła cię za serce. W każdej chwili, jeżeli będziesz miał jakieś pytanie, możesz do nas napisać lub zadzwonić. Jeżeli spodoba ci się jakiś wyrób ale uważasz, że proponowana cena jest zbyt wysoka, zawsze możesz zaproponować swoją cenę. W Twoim imieniu skontaktujemy się z właścicielem, żeby skonsultować ewentualny rabat.
  3. Gdy skończysz zakupy, przesyłasz nam swój koszyk oraz informujesz nas, czy będziesz odbierał przedmioty osobiście w naszym biurze w Pruszkowie, czy dokonasz płatności przelewem.
  4. Jeżeli wybierasz przelew, wybierasz również odpowiedni rodzaj dostawy. Jeżeli zakupisz za ponad 5,000 zł wówczas twoja przesyłka jest nadawana na nasz koszt.
  5. Otrzymujesz e-mail z potwierdzeniem transakcji oraz danymi do przelewu. Masz 10 dni kalendarzowych na dokonanie zapłaty.
  6. Twoje zakupy wysyłamy w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania środków na naszym koncie.
  7. Do biżuterii dołączamy paragon a na życzenie fakturę VAT marża. Do przedmiotów z diamentami dodatkowo dołączamy certyfikat.
  8. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz zapakowane w specjalne opakowanie ochronne oraz w kopertę z folią bąbelkową.
  9. Przesyłka z wyjątkową biżuterią dociera do Ciebie w ciągu 48 godzin.
  10. Przy kolejnych zakupach otrzymujesz od nas rabat w wysokości 5%.


Napisz lub zadzwoń!

Alange.pl

Pruszków, ul. Sadowa 68 Budynek "Rodent"
(500m od Alei Jerozolimskich)

Adres e-mail:

albert@alange.pl

Telefon:

+48 607 406 409