Zajmujemy się profesjonalnym obrotem diamentami. Skupujemy diamenty luzem lub oprawione w wyrobach jubilerskich. Sprzedajemy certyfikowane diamenty w różnych szlifach: brylantowy, princess, markiza, radiant i inne.

Dokonujemy wyceny kamieni szlachetnych oraz przeprowadzamy zaawansowane ekspertyzy określające wszystkie parametry diamentów luzem lub oprawionych w biżuterii. Wystawiamy profesjonalny certyfikat wyrobu jubilerskiego, opisujący najważniejsze charakterystyki brylantów, podpisany przez towaroznawcę jubilerskiego - znawcę diamentów.

Opłata za ekspertyzę biżuterii z diamentami wynosi 3% brutto wartości detalicznej wyrobu okreslonej na certyfikacie (minimum 100 złotych). W przypadku brylantów o większej wartości opłata za wycenę podlega indywidualnej negocjacji.

Aktualnie posiadamy w sprzedaży brylanty od 0.01 ct do 2.50 ct o różnych parametrach w zakresie rodzaju szlifu, barwy, czystości, symetrii czy proporcji. Oferujemy atrakcyjne ceny poniżej międzynarodowych cenników diamentów Rapaporta, na poziomie 50% wartości brylantów w salonach jubilerskich. Na życzenie przesyłamy aktualną ofertę. Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony partnerskiej: Diamond Expert


Napisz lub zadzwoń!

Alange.pl

Pruszków, ul. Sadowa 68 Budynek "Rodent"
(500m od Alei Jerozolimskich)

Adres e-mail:

albert@alange.pl

Telefon:

+48 607 406 409